Hakkımızda

50 yıllık iş tecrübesi ve A kalite güvenli temizlik ile hizmet veren firmamız İtalyan saten, kadife, tül ve stor perdelerinizin kuru temizleme işlemlerini özenle yapmaktadır. Ütülerimiz To-Blow Out & Vacuum sistemiyle yapılmaktadır. Böylece ütü parlaması olmamaktadır.

Antilop, çanta, deri mont, güderi, kürk, nappa, nubuk ve süetleriniz temizlenir ve boyanır. Yıpranmış eskimiş nubuklar, süeterler, antiloplar %100 garantili deriye dönüştürülür. Deri mont tamiri yapılır.

Ayrıca makinada kg ile çamaşır kurutemizleme hizmet vermekteyiz. Yün ve pamuklu yorganlarınızın kurutemizleme işlemleri yapılmakta olup fiyatlar pazarlığa tabiidir.

Sayın müşterilerimiz firmamızda deri ürünleri %100 garantili temizlenip boyanmaktadır. Nadide kıymetli giysileriniz itina ile temizlenmektedir. Özel işler pazarlığa tabiidir.

Firmamızda BÖWE P 525 2008 model makina ile AB kriterlerine uygun kuru temizleme yapılmakta olup bağlı kuruluş tarafından belirli sürelerde kontrol edilmekte olduğundan firmamızda yapılan işlemler garantimiz altındadır.

Halı yıkama hizmetide veren halı yıkama fabrikamız; günün koşullarına göre gelişen ve en son teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Yerinde halı ve koltuk temizleme hizmeti verilir. Hizmette ayrıntıya önem veriyorsanız işi uzmanına bırakınız.

×